Club Aydınoğlu | SPA

FARKI HİSSET!

Club Aydınoğlu

SPA
Club Aydınoğlu Spa bölümü, spordan sonra keyfin adresi. Üyelerimiz, Türk Hamamı, Buhar Odası, Sauna, Şok havuzu ve Masaj birimlerinin bulunduğu Spa bölümünden ücretsiz yararlanabilmektedir.

SPA

Türk Hamamı | Sauna | Masaj
Türk Hamamı
Sporunuzu yaptınız, metabolizmanızı çalıştırdınız, şimdi gevşeme dinlenme zamanı Uzanın şöyle sıcak göbek taşına, bir güzel keseyle vücudunuz rahatlasın, nefes alsın. Geleneklerimizden gelen bir başka güzellik sırrı Türk Hamamı ve Kese vücudunuzdaki ölü derinin atılıp, gözeneklerinizin açılmasını, vücudunuzun daha rahat oksijen almasını, derinizin canlılık kazanmasını ve kan dolaşımınızın artmasını sağlar.
Geleneksel Hamam sefasını Club Aydınoğlu’nda yaşayın

Sauna
Spor aktiviteleri sonrası sauna,yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yer. Profesyonel sporcuların hepsinin çalışma takviminde sauna seansları ayrı bir yer tutar. Damarlarınızı genişleterek, yorgunluğa sebep olan laktik asitin kaslar arasından atımını kolaylaştırır. Binlerce yıldır süren bir geleneğin getirdiği tecrübeler bir yana, saunanın yapılan bilimsel araştırmalar ve deney ile kanıtlanmış etkileri vardır. Size dakikalar içinde zararlı toksinlerden kurtardığı gibi, vücudunuzun hastalıklara karşı verdiği savaşı destekler. Kan basıncınızı artırarak kardiovasküler sisteminize antrenman imkanı sağlar.Bu aynı zamanda kaslarınızdaki yorgunluğu kısa sürede atmanızı sağlar. Negatif iyonların insan üzerindeki olumlu etkisi ise saunaların gözle görülmeyen ama hissedilebilen olumlu etkilerindendir.

Masaj
Derin Asya Masajı’ndan, Bali Masajı’na, İsveç masajı’ndan, Lokal Masaja kadar bir çok farklı masaj hizmetini profesyonel ellerden alabileceğiniz bu bölümde, hayatınıza rahatlatan bir mola verebileceksiniz.

Her Zaman En İyisi

KALİTEYİ YAŞA!
ansfyagrsl
Bizi Ara!
Adres Al!