Club Aydınoğlu

FARKI HİSSET!

Club Aydınoğlu

RESTORAN
Kahvaltı - Öğle Yemeği - Akşam Yemeği

Club Aydınoğlu

DAVET
Misafirlerinizle Kaliteli Vakit Geçirin

Club Aydınoğlu

ORGANİZASYON
En Mutlu Anlarınızda Yanınızdayız

Club Aydınoğlu

RESTORAN
Spordan sonra bir şeyler atıştırmak yada dostlarınızla, ailenizle mükemmel bir sofrada yemek yemek isterseniz eğer Club Aydınoğlu Restoran hizmetinizde. Yaz akşamları püfür püfür havuz başında, kışın kapalı salonumuzun sıcak atmosferinde, dünya mutfağından spesiyaller içeren menümüz ve sabahları açık büfe kahvaltı seçeneklerinden üyelerimiz indirimli yararlanabilmektedir. Kulübümüzde aynı zamanda üyelerimiz, şahsi araçlarını 250 araç kapasiteli, ücretsiz kulüp otoparkına bırakmakta, özel indirim sağladığımız araç yıkama servisinde araçlarının bakım ve temizlik işlemlerini yaptırabilmektedir.

Club Aydınoğlu

DAVET & ORGANİZASYON
İstanbul kulüp ve davet alanlarından Otel Aydınoğlu hayatınızın en mutlu gününü birlikte organize etmek üzere sizleri davet ediyor. İster balo salonunda bir düğün hayal edin ister havuz başında açık hava düğünü, kapalı mekanda 500 kişilik, açık havuz bölümünde 1300 kişilik kapasitemiz ve deneyimli ekibimizle size unutamayacağız bir gece yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Konusunda uzman aşçılarımız ve servis personelimizle her şey sizin istediğiniz gibi olacak...
Ayrıca her türlü nişan, düğün organizasyonlarıyla ilgili olarak; hazırladığımız düğün paketlerimizde farklı menü çeşitlerinin yanı sıra pek çok hizmeti siz değerli misafirlerimiz için pakete dahil ediyoruz.

Her Zaman En İyisi

KALİTEYİ YAŞA!
ansfyagrsl
Bizi Ara!
Adres Al!