Club Aydınoğlu * Fitness Stüdyo Dersleri

Stüdyo Dersleri

 

Fitness salonunda size verilen programı uyguladınız, fakat tek başına çalışmak sıkıcı geldi. Yüksek tempolu müzik eşliğinde ve grup olarak yapacağınız dersler hem programınıza faydalı olacaktır hem de motivasyonunuzu yükseltecektir.

Uzman eğitmenlerimizin verdiği, Aikido, Spining, Pilates, Gym -Stick, Crunch, Body Pump, Tae – Bo, Crossfit veya Yoga derslerine ücretsiz katılabilirsiniz.

pic

Bisikletlerin Üzerinde Müzik Ritmi İle Hayata Bakışınız Değişiyor

Yüksek volümlü müzik ve tempo ile kalori yakmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Sabit bisikletler üzerinde grup ile yapılan Spining derslerinde hem kaslarınız çalışır hem de kilolara veda edersiniz.

Club Aydınoğlu üyeleri Spining derslerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

Nefes Egzersizleri İle Vücudunuzu Daha İyi Tanıyın. Kendi Ağırlığınız Size Ağır Gelmeyecek

Güçlü bir vücut yaratmayı hedefleyen Pilates tekniği, temel hareketlerle tüm vücut için kondisyon sağlar. Pilates, Doğu ve Batı felsefelerini barındıran yoga, dans, dayanıklılık-kuvvet antrenmanlarından ve jimnastikten parçalar taşıyan bir metottur. Joseph Pilates tarafından 1920 yılında zihni ve vücudu ilişkilendirmek, çalıştırmak amacıyla geliştirilmiştir. Joseph Pilates’in “kontroloji” adını verdiği metodu, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir.

Club Aydınoğlu üyeleri Pilates derslerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

Karın Kaslarımı Çalıştırayım Yeter Diyorsanız Crunch Hedef Dersiniz Olsun

Crunch, en temel mide ve karın egzersizlerinden biridir. Düzenli olarak yapıldığı zaman, çok kısa bir sürede karın bölgesinin etkileyeci bir görünüm almasını sağlar.

Club Aydınoğlu üyeleri Crunch derslerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

Günün Stresi Tae-bo İle Minimum Seviyede. Yumruklar Ve Tekmeler Müzikle Anlam Kazanıyor

TAE Kore dilinde tekme anlamına gelirken, BO kısaltması ise Boks sporunu ifade eder. Dünyada popülaritesini daima koruyacağı muhakkak olan bu egzersiz türü, uzakdoğu sporlarında kullanılan tekme ve yumruk serilerinin, yüksek ritimli müzikler eşliğinde uygulanmasıdır. Stres atmanızı sağlar. Kaslarınızı, kol, mide, kalça ve bacaklarınızı çalıştırır.60 dkikada 600 -800 arası kalori harcamanızı sağlar. Basenleriniz daha sıkı bir görünüm alır ve kan dolaşımızınızı hızlandırır.

Club Aydınoğlu üyeleri Tae – Bo derslerinden ücretsiz yararlanabilmektedir.

Zumba

Son yıllarda spor salonlarının vazgeçilmez egzersizi “Zumba” , 45 dakika boyunca uzman eğitmenimiz eşliğinde Latin dans figürlerini dinamik egzersizlerle birleştirerek formda kalmanızı sağlar.

Bosu Cardio

BOSU her yaştaki fitness seviyelerine ve profesyonel sporcuların performans gelişimine gore dizayn edilmiştir. BOSU yarım denge topunu diğer ekipmanlardan farklı kılan birinci özellik bu ekipmanı kullanarak yapılacak egzersizlerde güç ,sürat, çabukluk, denge, koordinasyon, ve esneklik gibi motorik özelliklerini ve cardiovaskuler dayanıklılıklarını aynı anda geliştirebilecek olmanızdır.