Stüdyo Dersleri

Spor Okulu

 

Club Aydınoğlu Spor Okulları’nda çocukların sosyal, psikolojik ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak, sevdirmek ve genç yetenekleri keşfederek geleceğin başarılı sporcuları arasına yükseltmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Yüzme okulunda; yetişkin yüzme özel ve grup derslerinin yanı sıra, 04-14 yaş aralığında çocuklar için Küçükler Yüzme Grup Dersleri verilmektedir.

Okulların tatil olması ile başlayan ve dönemler halinde yapılan Yaz Kamplarında; yüzme, basketbol, tenis, futbol, jimnastik branşlarında, uzman hocalar tarafından eğitim verilmekte, modern halk dansları, sportif eğitsel oyunlar oynanmaktadır.

cocuklar

Yüzme Okulu

Tecrübeleriyle Neşe hocanın baş antrenörlük yaptığı Club Aydınoğlu Yüzme Takımı, federasyonun düzenlediği yarışmalardan madalyalarla dönmekte, ülkemize yetenekli başarılı sporcular yetiştirmenin haklı gururunu bizlere yaşatmaktadır.

Çeşitli rahatsızlıklar binlerce yıldır suyla tedavi edilmektedir. Baş antrenörlerimizden Neşe hocanın uzmanlık alanlarından bir diğeri de medikal yüzme ve otizm yüzme terapisidir.

Yüzmek için yazı beklemeyin.

Spor ve sağlık için yaz kış Club Aydınoğlu’na gelin.

Yazın, 44 metre uzunluğuyla Anadolu Yakası’nın olimpik standartlardaki  en büyük açık havuzunda, kışın da 22 metre uzunluğu, yarı olimpik ve ısıtma sistemli kapalı havuzda, deneyimli antrenör kadromuz her yaş için stilinizi geliştirecek özel ve grup yüzme dersleri vermektedir.

İsterseniz kendinize ya da çocuğunuza özel yüzme dersi aldırabilir ya da çocuğunuzu yaş gruplarından oluşan yüzme takımı eğitimlerine gönderebilirsiniz.

Yaz Okulu

TAM GÜN PROGRAM

9.00 – 10.00 FUTBOL/DANS (ERKEKLER FUTBOL KIZLAR DANS)

10.00 – 11.00 BASKETBOL 

11.00 – 12.00 SAVUNMA SPORLARI 

12.00 – 13.00 YEMEK 

13.00 – 14.00 YÜZME 

14.00 – 15.00 TENİS 

15.00 – 16.00 SURVIVAR/EĞİTSEL OYUN ( GÜN DEĞİŞİMLİ) 

16.00 – 16.45 DRAMA/BOYAMA (GÜN DEĞİŞİMLİ) 

16.45 – 17.00 İKİNDİ KAHVALTISI 

               SERVİS İLE ÇIKIŞLAR

İLETİŞİM : 0530 940 61 13 – 0216 519 80 40 / 344

Antrenörler

Aysel ERDEM

1. kademe antrenörlük belgesine sahip olan Aysel Hoca, Özel ders ve ekip çalışmalarında yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Kadir Göktuğ SADIÇ

Kocaeli Üniversitesi BESYO öğrencisi olan Kadir hoca, 1. kademe antrenörlük ve gümüş cankurtaran belgesine sahiptir. Özel ders ve ekip çalışmalarında yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Cihan KARAMAN

Lisanslı yüzücü olan Cihan hoca, bronz cankurtaran belgesine sahiptir. Özel ders ve ekip çalışmalarında yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Melis KİLİM

Sakarya Üniversitesi BESYO öğrencisi ve lisanslı yüzücü olan Melis hoca, özel ders ve ekip çalışmalarında yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

Yuşa CARBAŞ

Kocaeli Üniversitesi BESYO öğrencisi ve lisanslı yüzücü olan Yuşa hoca, özel ders ve ekip çalışmalarında yüzme eğitmeni olarak görev yapmaktadır.