Club Aydınoğlu * Personal Trainer - Kısa Zamanda Etkili Bir Vücut!

Personal Trainer

 

Kısa zamanda etkili bir vücuda sahip olmak ister misiniz? Personel Training programını tercih edebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz alan ile ilgili Uzman Eğitmenimizin hazırlayacağı programla birebir çalışarak, istediğiniz forma çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Eğitmeniniz, çalışma süresince periyodik ölçümler yaparak gelişmenizi izleyecek ve size özel hazırlanmış programı uygularken yanınızda olacaktır.

rt1

Reformer Pilates

Reformer aleti, üzerindeki yaylar, hareketli bantlar ve makara sistemiyle oldukça etkili ve kısa sürede sonuç veren bir egzersiz aracıdır. Kisiyi sabitleyerek çalıştırmasının yanısıra, simetrik bir form vererek vücudun kendi ağırlığının kullanıldığı çeşitli derecelerdeki direnç egzersizleriyle derslerden hızlı verim alınmasını sağlamaktadır.

Kick Box

Kickboxing ( Kick boks ) yumruk tekme diz, dirsek ve cilinch, sarılmak’tan oluşur. Kickboxing (Kick boks ) kişiye öz güven sağlar.Kickboxing teknikleri, hemen hemen sokak dövüşünü benzer, teknik calışmaları kaçışlar, bloklar, dans etmek, eskifler, kondisyon calışmaları, kuvvet çalışmaları ve benzeri antremanlardan oluşur. Antremanlarda genelinde dövüşülür. Kickboxing’i herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkes yapabilir. Yüksek performanslı gerektiren ders olduğu için hızlı kilo vermenizi ve fit kalmanızı sağlar.

Bayan öğrencilerin özellikle kendilerini korumaları için uygun bir spordur.

Power Plate

Power Plate, vücudumuzdaki tüm kasların çalışmasını sağlayarak vücut sağlığını ve dengesini en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktadır. İlk 3 – 4 seanstan sonra giderek artan bir tempoda yapılacak Power Plate özellikle kas ve kemik yoğunluğunun arttırılması açısından yılın en iyi anti-aging ödülünü de almıştır ve Power Plate sadece kilo vermek ya da sıkılaşmak amaçlı olmayıp spor yapmaya yeteri kadar zaman bulamadığımız durumlarda da çok rahat başvurabileceğiniz bir çalışma şeklidir.

Crossfit

10 Temel Fiziksel Özelliğinizi Geliştiriyoruz, Aynı Anda Birden Fazla Kasla Enerjinizi Boşaltıyoruz Crossfit’in genel amacı, insanın sahip olduğu; hız, güç, denge, koordinasyon, kuvvette devamlılık, dayanıklılık, esneklik, çeviklik ve isabetlilik gibi 10 temel özelliğin hepsini esas alarak,geliştirmek, hayat standartlarımızı ve atletik performansımızı arttırmaktır.

Fonksiyonel Antrenman

Fonksiyonel antrenmanlar, vücudun işlevsellik kazanmasını amaçlayan hareketlerden oluşan bir antrenman disiplinidir. Bu antrenmanlar, tüm vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bunları değişik amaçlarla peş peşe yaptıran, değişik yoğunluktaki ve süredeki antrenmanlar dır.